Мережеві інвертори Fronius (перетворювачі напруги) для сонячних електростанцій

Це устаткування від світового австрійського лідера в цій галузі. Пристрій мають чисту синусоїду на виході напругою 220/380 В, гнучкі налаштування режимів роботи, а також блок комунікації WLAN. Є моделі у яких вбудовано зарядне облаштування акумуляторних батарей.

Переваги інверторів Fronius :

1.Технология FRONIUS SNAPINVERTER SnapINverter - це нове покоління інверторів Fronius, які відрізняються гнучкою конструкцією, простотою монтажу але інтегрованою передачею даних. Інвертори можуть використовуватися у будь-якому місці і ідеально підходять для будь-якої фотоелектричної системи.

2. Динамічне управління живленням.  Завдяки динамічному зменшенню потужності Fronius пропонує рішення для оптимального управління живленням, включаючи нульовий експорт.

3. Максимальна гнучкість потужності і налаштувань.  Модельний ряд від 1,5 до 27,0 кВт дозволяє використати Fronius SnapINverter де завгодно, від сімейного будинку до великомасштабної промислової системи. Для кожного сценарію планування є відповідна модель інвертора, яка пропонує максимальну гнучкість в проектуванні системи.

4. Легкість використання.  Усі моделі мають інтегрований пакет зв'язку з WLAN з веб-сервером  і реєстратором даних в стандартній комплектації. Використовуючи онлайн-портал Fronius Solar.web користувачі можуть зручно і усебічно контролювати роботу своєї фотоелектричної системи.    Доповнення Fronius Solar.web також дозволяє діставати доступ до усіх системних даними у будь-який час навіть коли вони знаходяться зовні удома станцією. Це забезпечує максимальну прозорість і допомагає якнайкраще використати власну сонячну енергію.


5. Розширена гарантія. 2 роки стандартна гарантія і  5 років додаткова безкоштовна гарантія за умови реєстрації на сайті Fronius.comFronius Smart Meter TS 100A-1

Fronius Smart Meter TS 100A-1

Лічильник Fronius Smart Meter TS 100A-1 - це двонаправлений однофазний лічильник, встановлюється на ...
4 682 грн
Fronius Smart Meter TS 50kA-3

Fronius Smart Meter TS 50kA-3

Fronius Smart Meter TS 50kA-3 - це двонаправлений лічильник, який оптимізує споживання, будує графік...
11 473 грн
Показано з 1 по 12 із 34 (всього 3 сторінок)