Новинки

Наші роботи

Сонячна електростанція в приватному будинку
Сонячна електростанція для будинкуУ жовтні 2016 року до нас звернувся власник приватного житлового будівництва в Дніпропетровській області. Його цікавила можливість використання альтернативного джерел..
Спортивний комплекс ''HUMAN'' м. Дніпро
Спортивний комплекс "HUMAN" м. Дніпро Площа комплексу 11 700 м.кв. Будівля введена в експлуатацію в квітні 2016 р. Підприємством "Екотерм" виконаний повний комплекс інжинірингових послуг : опалювання..
Котельня ділового центру "Менора"
Центр "Менора" в місті Дніпро.Площа комплексу 50 000 м.кв. Введено в експлуатацію в 2012 році. Центр "Менора" ­ багатофункціональний комплекс з приміщеннями різного призначення : музей, підприємства г..
Газова котельна на вул. Володимира Моссаковского г Дніпро
Газова котельна на вул. Володимира Моссаковского м. ДніпроСпроектована котельна і тепловий пункт житлового комплексу по ул.Владимира Моссаковского (Клари Цеткин). Котельна і тепловий пункт потужністю ..
Котельная на пеллетах
Котельная на пеллетах ..
Станція холодоснабжения центру "Менора"  г.Днепр
Станція холодоснабжения центру "Менора"  г.Днепр..
Станція холодоснабжения ЦОД м. Дніпро
Станція холодоснабжения ЦОД м. Дніпро..
Станція холодоснабжения в ТДЦ ''Босфор''
Станція холодоснабжения в ТДЦ ''Босфор''..
Котельна хлібозаводу № 9 м. Дніпро
Котельна хлібозаводу № 9 м. Дніпро..

ECOFORCE - МАГАЗИН ЕНЕРГОЗБЕРЕЖНОГО УСТАТКУВАННЯ В УКРАЇНІ

Ласкаво просимо на сайт Екофорс - магазин енергозбережного устаткування в Україні. Наша компанія більше 10 років займається розробкою, проектуванням і установкою комплексних інженерних систем на базі технологій енергозбереження і поновлюваних джерел енергії. Для того, щоб встановити будь-яку ефективну енергозбережну систему для будинку або виробничого комплексу треба зробити вірні розрахунки і правильно спроектувати проект - без цього Вам ніколи не добитися максимальної віддачі від вкладених грошей. Саме цим ми і займаємося - проектуємо будь-який проект з нуля під ключ.

Економте вже сьогодні, використовуючи природні джерела енергії і сучасні технології.

З кожним днем значущість енергоресурсів і їх вартість підвищується, і тільки мудра людина упевнено дивиться вперед, коли вирішує вкладати гроші в енергозбереження. Безглуздо навіть сподіватися на те, що через деякий час газ або електроенергія будуть знову дешевими. Так можна прочекати усе життя і постаріти, витрачаючи купу грошей на рахунки за опалювання і світло. Адже енергія природи всюди і треба усього лише її правильно акумулювати за допомогою сучасних систем альтернативної енергетики, до яких відносяться сонячні електростанції, гелиосистемы (опалювання і гаряча вода) і багато інших систем. Зверніться до нас і економте вже сьогодні!

Сонячна енергетика на базі сонячних електростанцій для будинку або виробництва

Як відомо, енергія сонця має великий потенціал. Потому це відмінне альтернативне джерело, енергію якого можна конвертувати в тепло і електроенергію. Сучасні сонячні батареї вже "уміють" перетворювати 25% отриманої від сонця енергії, адже цей тільки початок. В недалекому майбутньому ми отримаємо панелі з ККД вище 40%. Сьогодні дуже затребуваними стали сонячні електростанції із зеленим тарифом, оскільки таке рішення дозволить Вам не лише економити на електриці, але і дозволить заробляти хороші гроші, продаючи електрику державі. А підключення до зеленого тарифу це хороше вкладення грошей, яке через пару років почне приносити Вам солідний доход, розмір якого вже визначений до 2030 року вартістю за продаж кіловат державі. Подзвоніть до нас, і ми запропонуємо Вам оптимальне вкладення грошей в побудову сонячної електростанції з максимальною віддачею через декілька років. Почніть економити вже сьогодні.

Опалювання і гаряче водопостачання будинку

Сучасні технології і системи альтернативної енергії дозволяють організувати дешеве опалювання і гарячу воду за рахунок енергії сонця. Гелиосистемы - системи для перетворення сонячної енергії в теплову. Досить платити бешенные гроші на опалювання газом будинку в приватному секторі або виробничого цеху - встановіть гелиосистему і почніть економити вже сьогодні! На нашому рахунку не немало різноманітних і реалізованих проектів, про які Ви напевно чули, - комплекс Менора в Дніпрі або Human. За нашими плечима багатий досвід побудови і установки різних зберігаючих систем опалювання, кондиціонування і гарячого водопостачання. Не витрачайте гроші на великі рахунки за теплоносії - подзвоніть нам і почніть економити вже сьогодні!

На нашому сайті систем альтернативної енергії в Дніпрі Ви зможете знайти масу інформації про сучасні технології, а так само устаткування і різні системи для опалювання, електроенергії, водопостачання, кондиціонування і багато що інше. У нас Ви абсолютно безкоштовно отримаєте будь-яку консультацію, яка Вам потрібна. Наш головний офіс знаходиться в Дніпрі, але ми так само працюємо в Києві, Харкові, Запоріжжі і усій Україні.