Сонячна електростанція - це інвестиція у власну незалежність!

Отримайте реальний доход.

Ми пропонуємо:

Зробити проект, купити і встановити сонячну електростанцію.

Офіційну гарантію виробника на кожен компонент від 5 років

Розрахунковий термін експлуатації 20 років

У нас можна замовити сонячну електростанцію будь-якої потужності із застосуванням кращого і надійнішого устаткування

Ми надаємо сервісне і післягарантійне обслуговування в течії 2-х років на монтаж

З нашими роботами можна ознайомитися тут: наші роботи

Увага! Вказані ціни є базовими. Аргументований торг вітається!

Сонячна енергія, як джерело альтернативної енергії.

Альтернативна енергія - це енергія отримана з поновлюваних джерел енергії, яка замінює енергію, отриману з традиційних джерел, - нафта, природний газ, вугілля, ліс і так далі. Іншими словами альтернативним джерелом енергії можуть стати різні природні речовини і процеси, які дозволяють отримати енергію. Наприклад, до таких процесів можна віднести сонячне світло або вітер. Ціни на енергоресурси з кожним роком ростуть і про дешеві тарифи на електроенергію, опалювання, водопостачання можна забути, оскільки увесь пов'язаний між собою.

Сьогодні активно розвиваються такі види альтернативної енергетики, як вітроенергетика і геліоенергетика, що представляють найбільший інтерес для застосування в побуті і домоволодінні. Вітроенергетика припускає використання ветроэнергетических установок (ВЭУ). Деякі країни, які активно розвивають цей вид отримання енергії, отримують від вітрових установок близько 25% енергії з вітру. Геліоенергетика грунтована на отриманні електроенергії з енергії сонця. Енергію сонця перетворять в різні види енергії - електрика (сонячні електростанції) або в теплову енергію за допомогою гелиосистемы.

Застосування сонячної енергії в побуті

Сьогодні сонячна енергетика активно розвивається і застосовується в побуті. На жаль, до нас ці технології як завжди приходять із запізненням, і якщо в західних країнах це давно не новина, то у нас все тільки починається. Ми усі дуже звикли до низьких тарифів на енергоресурси і є країною з найнижчими цінами на електрику, газ, воду і тепло. Так або інакше, ціни на енергоресурси будуть рости тільки вгору, а про дешеве світло або газ можна забути назавжди. Застосування сонячної енергії в побуті значно знижує витрати на електроенергію і тепло, а в деяких випадках дають можливість і зовсім не залежати від них. Якщо у Вас є приватний будинок, то його з легкістю можна переобладнувати в сучасний енергонезалежний комплекс, застосовуючи різні системи сонячної енергетики. Наприклад, встановивши готову гелиосистему, Ви організовуєте практично безкоштовну гарячу воду і опалювання. При достатній сонячній активності вода нагріватиметься від сонячної енергії, що дозволить мати у будинку гарячу воду круглий рік і хороше опалювання приміщень в зимовий період. Коли сонячної активності бракує, то будинок опалюватиметься за допомогою економічного конденсаційного котла.

Ще однією чудовою системою що використовує сонячну енергію, являється сонячні електростанції. На сьогодні вони бувають декількох видів - мережеві, автономні і гібридні. Найбільший інтерес для домоволодіння і приватних будинків представляють мережеві сонячні електростанції (СЭС), оскільки вони дозволяють не лише організувати незалежне живлення будинку, але і заробляти гроші від продажу електроенергії, підключивши установку за зеленим тарифом. Вирішується це за допомогою спеціального устаткування, в перелік якого входять сонячні батареї сонячні інвертори. Установка такої сонячної електростанції буде воістину вигідним вкладенням, оскільки вартість електроенергії, яку ми можемо продавати державі, зафіксована в євро і Ви не будите залежати від коливань курсу української гривни. Якісь час піде на те, щоб компенсувати витрати на установку такої системи, та зате Ви вже будите незалежні від тарифів на електроенергію, які тільки ростимуть, а в майбутньому, через якийсь час, Ви немов відкриєте депозит у банку і Ваші вкладення приноситимуть хороші дивіденди.

Чому Вам слід звернутися в Ecoforce?

Ми представляємо компанію, яка має багатий багаторічний досвід роботи по розробці, проектуванню і установці різних енергозбережних систем, з подальшим повним обслуговуванням об'єктів по усій Україні. На нашому рахунку десятки реалізованих проектів, які успішно експлуатуються вже багатьох років. Наша команда складається з кваліфікованих фахівців, які допоможуть Вам реалізувати будь-який проект будь-якої складності. Для нас не існує складних завдань. Ми використовуємо тільки якісне устаткування від відомих і перевірених європейських брендів, таких як BUDERUS, VIESSMANN, WOLF, ICI CALDAIE, WEISHAUPT, ELCO, DREIZLER, GIERSCH, SUNSYSTEM, BOSCH, SMA і SAMIL POWER. Використання першокласного устаткування гарантує високу віддачу від вкладених в нього грошових коштів, а так само довгі роки безперебійної роботи.

У нашому онлайн-магазині енергозбережних систем і систем по перетворенню сонячної енергії Ecoforce.com.ua Ви знайдете необхідне устаткування для побудова будь-яких енергонезалежних і економічних систем побутового або виробничого використання. Перейдіть в потрібний розділ, щоб ознайомитися з асортиментом пропонованих рішень. Якщо у Вас виникли питання - Ви завжди зможете отримати консультацію, подзвонивши по номеру телефону (096) 189-40-10, який є в шапці сайту.Інвертор автономний LUXPOWER 5 кВт
Новинка

Інвертор автономний LUXPOWER 5 кВт


SNA5000 WIDE PV це автономний інвертор від виробника LUXPOWER .Використовується для а...
26 124 грн
Suntech STP-540W B72/Vmh Half-Cell
Новинка
Altek ALM-595M-156L Half-cell
Новинка
Altek ALM-550M-144 L Half-cell
Новинка
Акумулятор літієвий Pylontech H48074 (3,5 КВТ*Ч / 48 В)

Акумулятор літієвий Pylontech H48074 (3,5 КВТ*Ч / 48 В)

Pylontech H48074 це акумулятор литий-ионно типу, железо-фосфатный   (LiFePO4) напругою 48 ...
43 043 грн
Показано з 1 по 12 із 382 (всього 32 сторінок)