Сонячна електростанція - це інвестиція у власну незалежність!

Отримайте реальний доход.

Ми пропонуємо:

Зробити проект, купити і встановити сонячну електростанцію.

Офіційну гарантію виробника на кожен компонент від 5 років

Розрахунковий термін експлуатації 20 років

У нас можна замовити сонячну електростанцію будь-якої потужності із застосуванням кращого і надійнішого устаткування

Ми надаємо сервісне і післягарантійне обслуговування в течії 2-х років на монтаж

З нашими роботами можна ознайомитися тут: наші роботи

Увага! Вказані ціни є базовими. Аргументований торг вітається!

Сонячна енергія, як джерело альтернативної енергії.

Альтернативна енергія - це енергія отримана з поновлюваних джерел енергії, яка замінює енергію, отриману з традиційних джерел, - нафта, природний газ, вугілля, ліс і так далі. Іншими словами альтернативним джерелом енергії можуть стати різні природні речовини і процеси, які дозволяють отримати енергію. Наприклад, до таких процесів можна віднести сонячне світло або вітер. Ціни на енергоресурси з кожним роком ростуть і про дешеві тарифи на електроенергію, опалювання, водопостачання можна забути, оскільки увесь пов'язаний між собою.

Сьогодні активно розвиваються такі види альтернативної енергетики, як вітроенергетика і геліоенергетика, що представляють найбільший інтерес для застосування в побуті і домоволодінні. Вітроенергетика припускає використання ветроэнергетических установок (ВЭУ). Деякі країни, які активно розвивають цей вид отримання енергії, отримують від вітрових установок близько 25% енергії з вітру. Геліоенергетика грунтована на отриманні електроенергії з енергії сонця. Енергію сонця перетворять в різні види енергії - електрика (сонячні електростанції) або в теплову енергію за допомогою гелиосистемы.

Застосування сонячної енергії в побуті

Сьогодні сонячна енергетика активно розвивається і застосовується в побуті. На жаль, до нас ці технології як завжди приходять із запізненням, і якщо в західних країнах це давно не новина, то у нас все тільки починається. Ми усі дуже звикли до низьких тарифів на енергоресурси і є країною з найнижчими цінами на електрику, газ, воду і тепло. Так або інакше, ціни на енергоресурси будуть рости тільки вгору, а про дешеве світло або газ можна забути назавжди. Застосування сонячної енергії в побуті значно знижує витрати на електроенергію і тепло, а в деяких випадках дають можливість і зовсім не залежати від них. Якщо у Вас є приватний будинок, то його з легкістю можна переобладнувати в сучасний енергонезалежний комплекс, застосовуючи різні системи сонячної енергетики. Наприклад, встановивши готову гелиосистему, Ви організовуєте практично безкоштовну гарячу воду і опалювання. При достатній сонячній активності вода нагріватиметься від сонячної енергії, що дозволить мати у будинку гарячу воду круглий рік і хороше опалювання приміщень в зимовий період. Коли сонячної активності бракує, то будинок опалюватиметься за допомогою економічного конденсаційного котла.

Ще однією чудовою системою що використовує сонячну енергію, являється сонячні електростанції. На сьогодні вони бувають декількох видів - мережеві, автономні і гібридні. Найбільший інтерес для домоволодіння і приватних будинків представляють мережеві сонячні електростанції (СЭС), оскільки вони дозволяють не лише організувати незалежне живлення будинку, але і заробляти гроші від продажу електроенергії, підключивши установку за зеленим тарифом. Вирішується це за допомогою спеціального устаткування, в перелік якого входять сонячні батареї сонячні інвертори. Установка такої сонячної електростанції буде воістину вигідним вкладенням, оскільки вартість електроенергії, яку ми можемо продавати державі, зафіксована в євро і Ви не будите залежати від коливань курсу української гривни. Якісь час піде на те, щоб компенсувати витрати на установку такої системи, та зате Ви вже будите незалежні від тарифів на електроенергію, які тільки ростимуть, а в майбутньому, через якийсь час, Ви немов відкриєте депозит у банку і Ваші вкладення приноситимуть хороші дивіденди.

Чому Вам слід звернутися в Ecoforce?

Ми представляємо компанію, яка має багатий багаторічний досвід роботи по розробці, проектуванню і установці різних енергозбережних систем, з подальшим повним обслуговуванням об'єктів по усій Україні. На нашому рахунку десятки реалізованих проектів, які успішно експлуатуються вже багатьох років. Наша команда складається з кваліфікованих фахівців, які допоможуть Вам реалізувати будь-який проект будь-якої складності. Для нас не існує складних завдань. Ми використовуємо тільки якісне устаткування від відомих і перевірених європейських брендів, таких як BUDERUS, VIESSMANN, WOLF, ICI CALDAIE, WEISHAUPT, ELCO, DREIZLER, GIERSCH, SUNSYSTEM, BOSCH, SMA і SAMIL POWER. Використання першокласного устаткування гарантує високу віддачу від вкладених в нього грошових коштів, а так само довгі роки безперебійної роботи.

У нашому онлайн-магазині енергозбережних систем і систем по перетворенню сонячної енергії Ecoforce.com.ua Ви знайдете необхідне устаткування для побудова будь-яких енергонезалежних і економічних систем побутового або виробничого використання. Перейдіть в потрібний розділ, щоб ознайомитися з асортиментом пропонованих рішень. Якщо у Вас виникли питання - Ви завжди зможете отримати консультацію, подзвонивши по номеру телефону (096) 189-40-10, який є в шапці сайту.Atlas 5KW-48V
Новинка

Atlas 5KW-48V

Автономний інвертор Atlas 5KW-48VІнвертор призначений для автономного електропостачання будинку...
28 607 грн
Atlas 3KW-24V
Новинка

Atlas 3KW-24V

Автономний інвертор Atlas 3KW-24VІнвертор призначений для автономного електропостачання будинку, дач...
24 177 грн
Акумулятор літієвий Pylontech US3000C (3,5 кВт*ч  48 В)
Новинка

Акумулятор літієвий Pylontech US3000C (3,5 кВт*ч 48 В)

Акумуляторна батарея Pylontech US3000C литий-ионно типу, железо-фосфатный акумулятор (LiFePO4) 3,5 к...
64 229 грн
Stromherz S-10KTL-ESS
Новинка

Stromherz S-10KTL-ESS

Комплект Stromherz інвертор + АКБ.
Інвертор S-10ktl - ESS гібридний трифазний 10 кВт. З чистою синусоїдою, 0-110% несиметричний вихід фази. Функції: Back up - UPS 10 мс, Off grid / On grid. Кількість МРРТ - 2. робоча напруга МРРТ  200-850 В.  Максимальна потужність ФЕМ до 13 кВт. Максимальний струм PV - 13А; максимальна напруга PV - 1000 В.
АКБ - LiFePO4, номінальна напруга 230,4 В, максимальний струм заряду  25А.
Можлива робота від генератора (функція для кожної станції індивідуальна).

Гібридний інвертор на три фази мощностью10 кВт Stromherz S - 10ktl - ESS в комплекті з LiFePO4 акуму...
296 652 грн
Портативна система живлення Bluetti EB120
Новинка

Портативна система живлення Bluetti EB120

PowerOak Bluetti EB120 - це портативна система електроживлення 3 в 1: акумулятор, інвертор, зарядний пристрій. Підходить для використання в домашніх умовах,на дачі, в кемпінгу, поході або в якості аварійного джерела живлення під час стихійних лих або війни.

PowerOak Bluetti EB120 - це портативна система електроживлення, яка підходить для використання в дом...
38 215 грн
Altek ALM-170M-36
Новинка
Портативна система живлення Bluetti EB55
Новинка

Портативна система живлення Bluetti EB55

PowerOak Bluetti EB55 - це портативна система електроживлення 3 в 1: акумулятор, інвертор, зарядний пристрій. Підходить для використання в домашніх умовах,на дачі, в кемпінгу, поході або в якості аварійного джерела живлення під час стихійних лих або війни.

PowerOak Bluetti EB55 - це портативна система електроживлення, яка підходить для використання в дома...
24 683 грн
SERAPHIM SRP-535-BMA-HV

SERAPHIM SRP-535-BMA-HV

Як виробник сонячної продукції світового класу, SERAPHIM спеціалізується на дослідженнях, розробках,...
7 536 грн
Мережевий інвертор  Solis 110K-5G

Мережевий інвертор Solis 110K-5G

Основні особливості Solis 110K-5GДля продажу електроенергії за "зеленим тарифом"Надійна підтрим...
167 954 грн
Показано з 1 по 12 із 419 (всього 35 сторінок)