Електричні котли Bosch

Економічні електричні котли для опалювання без газу Bosch (Бош).

Електричні опалювальні котли Bosch (Бош) серії Tronic 5000 H - це сучасне економічне опалювальне устаткування дозволяє вирішити питання з опалюванням в зимовий період.Якщо ви шукайте заміну або альтернативу газовому котлу, то електричні котли Tronic 5000 H гідні варіант. В перших німецька компанія Бош має репутацію виробника надійної і якісної техніки.У других установка цього котла не вимагає дозвільних документів, що може істотно спростити життя, до і не скрізь є можливість підключити газ.

Для підключення цього котла потрібна напруга в 380 В. Це пов'язано з великою потужністю тэнов котла. Робочий тиск контура опалювання : мінімальне 0,6 панів, максимальне 2,5 пани. Регулювання потужності котла у триступінчата Tronic 5000 H на 30-60 кВт. Автоматика котла дозволяє знімати теплову інерцію з теплообмінника, здійснює контроль за тиском в системі, дає можливість підключити зовнішні регулюючі пристрої у вигляді кімнатного термостата або програматора ( цей додатковий контроль дозволити економніше витрачати електроенергію). Панель управління Bosch Tronic 5000 H складається з головного вимикача, сигнальних ламп станів котла ("мережа", "робота", "помилка"), вимикачів східців потужності, термостата контура опалювання, блокувального термостата, термометра.

Котел має міру захисту електроустаткування IP40. Теплообмінник з легованої сталі завтовшки 4 мм з вертикальним розміщенням електричних нагрівальних елементів в нижній частині теплообмінника.Теплоізоляція теплообмінника з усіх боків з екологічно чистих негорючих мінеральних матеріалів завтовшки 15 мм Вбудований трьохшвидкісний циркуляційний насос WILO RS 15/6-3. У котлі встановлені датчик тиску теплоносія і автоматичний воздухоотводчик. Застосуванням схеми затримки при включенні східців потужності котла що не допускає високих стрибків пускового струму і навантаження на електромережу і високонадійною схемою автоматики управління стійкої до скачок напруги в електромережі (без використання напівпровідникової електроніки), досягається надійність і довговічність. Великий об'ємом теплообмінника, забезпечує рівномірний теплосъем з усіх нагрівальних елементів, тим самим подовжує ресурс їх роботи.Також ця схема виключає закипання теплоносія при зупинках котла у разі відключення електроенергії. З урахуванням усіх цих чинників ми настійно рекомендуємо купити котел Tronic 5000 H

З 2016 г на ринку України з'явився новий електричний опалювальний котел Bosch (Бош) Heat 3500 і Heat 3000. Це вдосконалений електричний котел з електронним управлінням. Heat 3500 має розширювальний бак, у Heat 3000 він докупався окремо. Цей опалювальний котел буде оптимальним доповненням до існуючого газового або твердопаливного котла. Купити Heat 3500 або Heat 3000 ви можете у нас, якщо виникне необхідність, то ми зробимо монтаж котла з новою системою опалювання або інтегруємо його в існуючу опалювальну систему.Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)