Сонячна електростанція - це інвестиція у власну незалежність!

Отримайте реальний доход.

Ми пропонуємо:

Зробити проект, купити і встановити сонячну електростанцію.

Офіційну гарантію виробника на кожен компонент від 5 років

Розрахунковий термін експлуатації 20 років

У нас можна замовити сонячну електростанцію будь-якої потужності із застосуванням кращого і надійнішого устаткування

Ми надаємо сервісне і післягарантійне обслуговування в течії 2-х років на монтаж

З нашими роботами можна ознайомитися тут: наші роботи

Увага! Вказані ціни є базовими. Аргументований торг вітається!

Сонячні електростанції

Сонячні електростанції в Україні.

Все частіше ми чуємо про підвищення цін на електроенергію. Є велика вірогідність, що підвищення цін в Україні на електроенергію відбуватиметься постійно. У зв'язку з цим ми радимо купити сонячну електростанцію в Україні. Наша рада в першу чергу звернена до домовласників таким, що має значні витрати на електроенергію. Якщо ви замислилися над тим, щоб стати незалежним від постійних змін цін на електроенергію і при цьому ще і отримувати доход, тобто хороший варіант - це сонячна електростанція для будинку з підключенням до зеленого тарифу. Якщо ви маєте намір використати електрику тільки у власних потребах, то потрібна тільки технічна можливість підключення до центральної мережі електропередач.

Для ухвалення рішення при виборі сонячної електростанції для будинку Вам необхідно знати декілька речей. Перше, це свій ліміт на споживання електроенергії, який визначений договором з вашим постачальником електроенергії. Наприклад, якщо ви хочете купити сонячну електростанцію в Дніпрі, то у вас має бути договір з Днепроблэнерго в якому визначений ваш ліміт на потужність підключення. Це треба для того, щоб визначитися з максимально можливою потужністю сонячної електростанції, яку можна буде встановити на вашій ділянці. Встановлювати сонячну електростанцію більшої потужності чим встановлений ліміт не можна. Друге з чим ви повинні визначитися, це вид сонячної електростанції. Є три основні види сонячних електростанцій - мережева сонячна електростанція, гібридна сонячна електростанція і автономна сонячна електростанція.

Сонячні електростанції для підключення до зеленого тарифу для однофазних і трифазних мереж.

Мережева сонячна електростанція має на увазі підключення до центральної електромережі постачальника електрики. Вона тим актуальніша, якщо ви ще і розраховуєте на підключення "зеленого тарифу". Надлишок електрики можна буде продавати державі.

Гібридна сонячна електростанція має на увазі додаткове джерело електроенергії, наприклад електричний генератор. Контроллер інвертора залежно від ситуації, управлятиме потоком електрики і перерозподіляти його залежно від потужності споживання. Якщо наприклад, пропаде напруга в центральній мережі, то контроллер дасть команду на включення генератора, і дасть можливість виробляти сонячній електростанції електрику. Таким чином, ваша локальна мережа не буде знеструмлена. Якщо виникатиме надлишок електрики, то його можна акумулювати у батареях, а потім використати за призначенням наприклад в темний час доби. Схема гібридної сонячної електростанції має на увазі фотоелементи, інвертор з контроллером, генератор і підключення в центральну мережу.

Автономна сонячна електростанція обов'язково повинна мати акумулятор або акумулятор і генератор. Цей тип не передбачає підключення до центральних мереж електропередач. У будь-якому разі для роботи сонячної електростанції потрібне джерело електричної напруги.

Після того, як Ви визначилися з схемою устаткування, необхідно підібрати надійні основні елементи, це сонячний інвертор і фотоелектричні панелі. Ми пропонуємо інвертора  SMA (Solar Technology AG), Fronius, Huawei, Solis, Imeon Energy, SolarEdge,Growatt, Schneider Electric. Це виробники, що спеціалізується на виробництві устаткування для альтернативних джерел електроенергії. При виборі інвертора вам необхідно знати декілька ключових моментів. Перший, ця наявність контроллера здатного виконувати завдання управління потоком електроенергії згідно з вашою схемою сонячної електростанції. Другий це діапазон робочої напруги і мінімальна робоча напруга. Чим менше значення мінімального робітника напруга, тим більше електрики зніматиметься з фотоелементів. Оскільки виробництво електрики безпосередньо залежить від інтенсивності сонячного світла, то затемнення панелі зменшуватиме потік електрики, і якщо мінімальна робоча напруга інвертора буде досить високою, то ви не отримуватимете електрику у момент тимчасового затемнення фотоелектричної панелі або зміни сонячної активності. У інверторі не маловажне значення має інтерфейс підключень і управління інвертором. Таким чином, в інверторі важливо - ім'я виробника, функціональний контроллер, діапазон робочої напруги, інтерфейс. Усі ці достоїнства має інвертори SMA, Fronius, Huawei, Solis . Що стосується сонячних електричних панелей, то безумовно важлива їх заводська якість, ну і звичайно ж ціна. У наших панелей оптимальне співвідношення ціни і якості. Вони зроблені підприємствами що входять в п'ятірку світових виробників фотоелектричних панелей. Итак, підводячи підсумок, можна сказати що сонячні електростанції - ціна за незалежність від централізованих джерел електроенергії і високих тарифів на електрику.Сонячна електростанція на 50 кВт

Сонячна електростанція на 50 кВт

Опис комплектації станцій :Варіант 1. Мережева 50 кВтВаріант 2. Мережева 50 кВтМонтаж сонячної елект...
1 311 000 грн
Сонячна електростанція для будинку на 30 кВт

Сонячна електростанція для будинку на 30 кВт

Опис комплектації станцій :Варіант 1.Варiант 2. Наземна 30 кВтВаріант 3. Наземна 30 кВтВаріант 4. Да...
589 000 грн
Сонячна електростанція на 27 кВт

Сонячна електростанція на 27 кВт

Опис комплектації станцій :Варіант 1. Мережева 27 кВтВаріант 2. Мережева 27 кВтВаріант 3. Мережева 2...
722 000 грн
Сонячна електростанція на 25 кВт

Сонячна електростанція на 25 кВт

Опис комплектації станцій :Варіант 1. Мережева 25 кВтВаріант 2. Мережева 25 кВтВаріант 3. Мережева 2...
608 000 грн
Сонячна електростанція на 20 кВт

Сонячна електростанція на 20 кВт

Опис комплектації станцій :Варіант 1. Мережева 20 кВтВаріант 2. Мережева 20 кВтВаріант 3. Мережева 2...
478 800 грн
Сонячна електростанція на 15 кВт

Сонячна електростанція на 15 кВт

Опис комплектації станцій :Варіант 1. Мережева 15 кВтВаріант 2. Мережева 15 кВтВаріант 3. Мережева 1...
349 600 грн
Сонячна електростанція на 10 кВт

Сонячна електростанція на 10 кВт

Опис комплектації станцій :Варіант 1. Мережева 10 кВтВаріант 2. Мережева 10 кВтВаріант 3. Мережева 1...
262 200 грн
Сонячна електростанція на 7 кВт

Сонячна електростанція на 7 кВт

Опис комплектації станцій : Варіант 1. Мережева 7 кВт Варіант 2. Мережева 8 кВтВаріант 3. Мережева 7...
214 700 грн
Сонячна електростанція на 5 кВт

Сонячна електростанція на 5 кВт

Опис комплектації станцій :Варіант 1. Автономна 5 кВт з АКБВаріант 2. Мережева 5 кВтВаріант 3. Мереж...
146 300 грн
Сонячна електростанція 2 кВт

Сонячна електростанція 2 кВт

Опис комплектації станцій :Варіант 1. Мережева 2 кВтВаріант 2. Автономна 2 кВт без АКБВаріант 3. Авт...
60 800 грн
Сонячна електростанція на 3 кВт

Сонячна електростанція на 3 кВт

Опис комплектації станцій :Варіант 1. Мережева 3 кВтВаріант 2. Мережева 3 кВтВаріант 3. Гібридна 3 к...
98 800 грн
Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)