breadcrumbs_revolution_theme

Сервісний центр VIESSMANN

Компанія "Екотерм" є офіційним авторизованим сервісним центром VIESSMANN по Дніпропетровській області.


Ми здійснюємо сервісне обслуговування і ремонт устаткування Viessmann :


Котли навісної серії газові

Котли великої потужності

Теплові насоси

Сонячні системи підігрівання води

Ви можете звернутися до нас якщо потрібні:


Модернізація і заміна устаткування Viessmann.

Повне сервісне і гарантійне обслуговування.

Купити запасні частини до котлів Viessmann.

З питань сервісного обслуговування устаткування VIESSMANN


Телефон: +38 (098) 005-80-80


Кожен фахівець в компанії Екотерм і працюючий в сервісному центрі має "Паспорт фахівця"

"Паспорт фахівця" Viessmann - видається фахівцеві після проходження навчання. Кожному Паспорту привласнюється особистий номер і вноситься в загальний реєстр в головному офісі Viessmann в Німеччині.

Цінність Паспорта полягає в постійному підтвердженні навичок фахівцем. При відгуку Паспорти - фахівець не може повторно отримати Паспорт і працювати в сервісному центрі.


Скористайтеся перевагами фірмового сервісу від виробника. Фірмовий сервіс від виробника - сьогодні це ефективне рішення, що відповідає вимогам часу і потребам ринку. Фахівці Інжинірингової компанії Екотерм - це сертифікована технічна служба "ВИСМАН". Ми завжди готові зробити професійну підтримку з різних питань - як приватних клієнтів, так і організацій, що мають у власності і / або в експлуатації об'єкти на базі устаткування Viessmann.

Пропонуємо сервісне обслуговування під нашим професійним контролем на усіх етапах життєвого циклу устаткування. Тепер Ви можете отримати професійну допомогу і різнобічну підтримку на стадіях проектування і монтажу, на етапах введення в експлуатацію, наладці, сервісному обслуговуванню, експлуатації, модернізації, а також, при необхідності, ремонту.

Десять причин тих, що пояснюють чому необхідно звертатися до нас :

1. Досвід роботи на ринку України - більше 16 років.

2. Інжинірингова компанія Екотерм використовує і дотримується високих стандартів сервісного обслуговування, які є обов'язковими для усіх представництв компанії Viessmann у всьому світі.

3. Високі вимоги до якості продуктів і послуг - це основний девіз нашої роботи.

4. Вища освіта, відповідна кваліфікація і багаторічний досвід усіх працівників - обов'язкова умова власної технічної служби ГИК Екотерм.

5. Регулярні професійні навчання персоналу на головному підприємстві.

6. Професійне оснащення, розвинена матеріальна база : автомобілі, якісний інструмент і сучасні прилади; спеціальні апаратні засоби діагностики, включаючи оригінальні програмні продукти Viessmann. У нашому розпорядженні доступ до різних баз даних виробника, а також власні сучасні і ефективні методики виконання робіт.

7. Великий центральний склад, а також регіональні склади у великих містах забезпечують оптимальну доставку і заміну запасних частин.

8. Ефективна логістична підтримка. Фахівці ГИК Екотерм працюють в Дніпрі, по області і при необхідності готові приїхати до Вас у будь-яке місто України.

9. Швидке реагування для задоволення потреб і вимог клієнтів завдяки координації з розвиненою мережею сервісних партнерів.

10. Дружні і взаємовигідні стосунки між виробником і партнерами на ринку