breadcrumbs_revolution_theme

Проектування і установка сонячних електростанцій.

Якщо ви читаєте цей текст, означає ви серйозно замислилися над питанням установки сонячної електростанції у себе удома. Ми радимо розглядати установку сонячної електростанції як інвестицію у власну незалежність здатну приносити доход. Ми готові допомогти Вам реалізувати це рішення. Оскільки наша спеціалізація це продаж, проектування і установка енергозбережного і енергогенеруючого устаткування.  Проект розпочинається з прогнозної оцінки цільового результату і економічного обгрунтування.  Для цього ми використовуємо спеціальне програмне забезпечення. В результаті отримуємо звіт, на підставі якого приймаються усі подальші технічні рішення.


У сонячній електростанції два основні компоненти, інвертор і сонячні електричні панелі. Приймаючи рішення по установці СЭС, потрібно пам'ятати, що вона повинна працювати мінімум 20-25 років. Саме цей аргумент, є ключовим в наших сонячних електростанціях (СЭС). Ми комплектуємо СЭС з урахуванням трьох основних чинників:


довгостроковість

надійність

ефективність


Якщо розглядати сумарний бюджет по запуску СЭС під ключ з "зеленим тарифом", то не менше 90 % усіх витрат це вартість устаткування. При експлуатацію СЭС на протязі не менше 20-25 років, логічним є спочатку звести ризики пов'язані з неякісним устаткуванням до мінімуму.

Ми даємо 2 роки сервісній гарантії на монтаж. Це означає що в течії цього терміну ми гарантуємо роботу нашої СЭС у відповідності заявленим виробником характеристикам. У течії цього терміну, за свій рахунок усуваємо усі несправності пов'язані з роботою СЭС, і це достатній термін для того, щоб повністю відлагодити роботу усієї системи. При цьому на кожен компонент є своя гарантія, яку підтримує виробник. Наприклад на інвертор SMA Solar Technology AG це 5 років, при цьому передбачається термін експлуатації не менше 20 років. На фотоелементи дається 20 літня гарантія на втрати від первинної потужності не більше 20% до кінця терміну експлуатації.

Можна заглибитися у вивчення облаштування інверторів, їх переваг і недоліків.  А можна довіритися професіоналам.

Наші мережеві сонячні станції ми переважно комплектуємо інверторами від таких виробників як Fronius, ABB, Huawei та ін. Основними аргументами в нашому виборі є багаторічна спеціалізація цих виробників на розробці і виробництві генеруючих сонячних технологій, якість вузлів і їх складання, гарантійні зобов'язання і сервісна підтримка. У комплектність наших СЭС за умовчанням входять необхідні контрольні прилади.

Одній з ключових характеристик для сонячної станції, являється мінімальна напруга запуску інвертора. Цей показник характеризує можливість виробляти електричний струм при мінімальній сонячній освітленості. А з точки зору споживача це дає можливість отримати більшу кількість електрики в течії доби.

Якщо ви хочете підвищити ефективність станції по річному виробленню, то треба звернути увагу на максимальну DC потужність входу інвертора. Це дасть можливість встановити більшу кількість панелей, що у свою чергу дозволить виробляти більше електроенергії в жовтні-березні.

Якщо розглядається питання установки автономної сонячної станції, то ми рекомендуємо інвертора від Schneider Electric, це оптимальний і надійний варіант німецької якості.

Сонячні панелі на наших станціях встановлені від виробників лідерів, що входять в п'ятірку, з виробництва фотовольтаики.


Не маловажну роль мають монтажні елементи. Ми встановлюємо матеріали тільки найвищої якості. Потрібно пам'ятати що в течії усього терміну експлуатації СЭС, а це більше 20 років, кабелю і їх з'єднання, монтажні кріплення будуть знаходиться на відкритому повітрі і піддаватимуться корозії, перепадам температур і сонячної радіації. Тому наш вибір цього устаткування грунтований на мінімізації подальших експлуатаційних витрат. Вартість кріплень і кабелю розраховується додатково, тому що вона залежить від конструкційного рішення і конкретного місця розміщення.

При цьому якщо у вас є особисті побажання по комплектації і монтажу, ми безумовно врахуємо їх.

На першому етапі для досягнення своєї мети по установці сонячної станції Ви можете замовити у нас проект з підключенням "зеленого тарифу"/a> чи без підключення. У будь-якому разі без етапу проектних робіт вам не обійтися.

Один з проектів реалізований нашою компанією, сонячна електростанція (СЭС) вже приносить доход!Зрештою, результатом проектних робіт буде працююча сонячна електростанція.


Якщо ви хочете встановити сонячну електростанцію, відправте нам повідомлення, вкажіть в нім ваші контакти і коротко опишіть завдання, ми обов'язково зв'яжемося з Вами!